Науково-дослідна лабораторія

 ЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ

 Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Дробик Н.М. (Страшнюк Н.М.) – Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених, Соросівський молодий вчений і викладач, індивідуальний гранту фонду Дж. і К. Макартурів для проведення наукових досліджень, гранти для участі у роботі ряду Міжнародних симпозіумів (Німеччина, Швеція, Польща, Литва); Почесна грамота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за особистий внесок у розвиток національної освіти і науки та з нагоди професійного свята Дня науки. 

Грицак Л.Р. – Стипендія Кабінету Міністрів України для молодих вчених. 

Мельник В.М. та Леськова О.М. – Премія Національної Академії Наук України для молодих вчених.

Мельник В.М. – премія Президента України для молодих вчених.

Члени проблемних груп з екології та біотехнології, що працюють на базі лабораторії екології та біотехнології, є переможцями Всеукраїнських предметних олімпіад: Бронецький Р. – з екології та охорони навколишнього середовища (2-ге місце), Твардовська М. – з біології (3-тє місце), Шеремета О. – з екології та охорони навколишнього середовища, 2005 р. (3-тє місце). 

Слухачі МАН, що виконували наукові роботи на базі лабораторії екології та біотехнології, Горманська Г.М., Гук В.М., Литвинко М.В. були переможцями (2-ге місце і 3-тє місця відповідно) III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Відзнаки

Партнери